Vítejte u společnosti Wolfcraft.

wolfcraft – inovativní podněty pro kutily a řemeslníky

Od roku 1949 se společnost Wolfcraft těší mezi náročnými kutily i řemeslníky pověsti tvůrce inovativního nářadí a příslušenství pro elektrické nářadí. Jakožto výkonný obchodní partner rozumíme tomu, co je důležité pro vás i vaše zákazníky, a podle těchto potřeb vytváříme již déle než 60 let řešení odpovídající požadavkům trhu.

Naše odhodlání vás posune vpřed!

Všechno tehdy začalo u Roberta Wolffa, jeho vášně pro řemeslo a snahy dobré věci ještě trochu vylepšit. Tyto principy dodnes zůstávají motorem úspěchu našeho rodinného podniku. Každý z našich 450 zaměstnanců ve výrobních závodech v Německu a na Slovensku tyto kvalitativní limity dále posouvá. Montáž a výroba zde probíhá ve skvěle sehraných týmech a s využitím vysoce přesných průmyslových zařízení, zkušeností, odbornosti a řemeslné zručnosti. Společně den co den zajišťujeme ceněnou kvalitu značky Wolfcraft a včasné vyřizování zakázek.

Síla inovací – máme na zřeteli vaši budoucnost

Ze zkušenosti víme: síla inovací nevzniká sama od sebe. Je to kombinace důsledné práce a spolehlivého citu pro budoucí vývoj. V zájmu úspěchu vašeho i našeho podnikání denně nasloucháme zákazníkům i jiným subjektům na trhu. Před očima máme stále cíl přinášet v globálních podmínkách odpovědi ještě dříve, než budou položeny otázky. Jde o odpovědi v podobě nářadí a příslušenství pro elektrické nářadí, které bude neustále o něco výkonnější, ergonomičtější, praktičtější, přesnější a bezpečnější než včera.