Společnost

Již od roku 1949 je jméno Wolff synonymem vývoje a výroby kvalitního nářadí a užitečných inovací pro potřeby domácích kutilů. Dnes společnost Wolfcraft zaměstnává více než 600 pracovníků v Německu a dalších 15 evropských zemích. Sídlem našeho vedení i světové logistické centrály se nachází v Kempenichu. Odsud společnost Wolfcraft dodává obchodům se stavebninami i specializovaným obchodním společnostem ve více než 36 zemích zhruba 2 000 položek spadajících do tematických oblastí strojních, dílenských a upínacích stolů, transportních systémů, upínacího nářadí, spojování dřeva, příslušenství pro elektrické nářadí či ručního nářadí. Dále nabízí kompletní sortiment pomůcek a produktů pro konkrétní projekty.

Díky důslednému pojetí značky a principu, na jehož základě je každý výrobek nabízen jako „nejlepší ve své třídě“, se společnost Wolfcraft stala jednou z nejznámějších značek v oblasti služeb pro domácí kutily* a hybatelem inovací v oblasti ručního nářadí.

Na následujících stránkách naleznete další informace „o nás“ či o možnostech pracovního uplatnění ve společnosti Wolfcraft. Zástupci médií naleznou aktuální informace ke stažení v sekci „Média“.